...czyli jak pasja stała się sposobem na życie. 

SURFCHATA to niewielka, kilkuosobowa firma. Jej założycielem jest zapaleniec windsurfingu, który pasjonuje się sportami wodnymi od dziecka. Jako student z pustą kieszenią, w poszukiwaniu sprzętu w przystępnych cenach, przemierzył pół świata. Kiedy już znalazł go na tyle dużo, że było za dużo dla niego samego, postanowił się nim podzielić z innymi i tak w 2005 roku powstała SURFCHATA :) 

W naszym sklepie oferujemy Wam sprzęt do uprawiania windsurfingu, kitesurfingu oraz SUP. Ponieważ sprzęt, który sprzedajemy, testujemy osobiście, proponujemy tylko to, co rzeczywiście uważamy za godne polecenia. Znajdziecie u nas sprzęt renomowanych marek takich jak: JP Australia, Neil Pryde, NP, Cabrinha, Starboard, Gaastra, Dakine, Aeron, Dynafiber i inne.
Możecie zawsze liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Każdemu Klientowi staramy się poświęcić maximum uwagi i czasu, niezbędnych do tego, aby idealnie dobrać sprzęt do jego umiejętności i potrzeb.

Gdzie nas znaleźć?
Przez cały rok funkcjonuje sklep internetowy www.surfchata.pl
Jeśli przed dokonaniem zakupu potrzebujesz porady, służymy pomocą drogą telefoniczną: tel. 502613853, lub mailową: lukasz@surfchata.pl

Od maja do sierpnia funkcjonuje sklep stacjonarny na Półwyspie Helskim, na campingu Ekolaguna w Chałupach. Zapraszamy w godzinach od 11.00 do 20.00.

Poza sezonem letnim znajdziecie nas w Wielkopolsce. Nasz magazyn zlokalizowany jest przy ul. Kościelnej 6 w Koźminie Wlkp.